Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Preon, müşterilerinin hazır ürünler ile çözülemeyen ihtiyaçlarını karşılamak üzere, müşteri gereksinimleri doğrultusunda geliştirilen özel çözümler sunmaktadır. Bunun yanı sıra, müşterilerin hali hazırda kullandıkları Likom Presto serisi ürünlerin veya mevcut ihtiyaçlarına uygun olarak kullanabilecekleri yeni ürünlerin etrafı, özel çözümlerle zenginleştirilerek uçtan uca çözüm oluşturulması sağlanabilmektedir. Baştan sona müşteri memnuniyeti bilinciyle hareket eden Preon için, özel çözüm süreci kapsam analiziyle başlar. Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, müşterinin ihtiyaçlarına en uygun çözümün oluşturulması ile devam eder. Sektörel deneyimi yüksek analistler tarafından müşterinin ihtiyaçlarına en uygun yazılımlar ve sistemler tasarlanır.

Danışmanlık

Danışmanlık Hizmeti, Bikobi Müşteri İlişkileri Yönetim Sisteminin ve Likom Presto serisi ürünlerin verimli şekilde kullanımını sağlamak amacı ile müşterinin kurumsal işleyişinin analizi yapılarak buna uygun iş süreçlerinin yazılımlara uyarlanmasını, yazılımların ilgili parametrelerinin düzenlenmesini, kullanıcıya uygun raporların tanımlanmasını ve düzenli olarak, işleyişte oluşabilecek farklılıklara göre yenilenen iş süreçlerinin uyarlanmasını Preon ERP Danışmanları tarafından müşteri işyerinde, Preon ofislerinde veya dijital iletişim araçları ile verilmesini içerir.

Eğitim

Eğitim Hizmeti, Bikobi Müşteri İlişkileri Yönetim Sisteminin ve Likom Presto serisi ürünlerin kullanıcı eğitimlerinin deneyimli ve uzman kadromuz tarafından kullanıcı işyerinde, Preon ofislerinde veya dijital iletişim araçları ile sağlanır.

Destek

Destek Hizmeti, Bikobi Müşteri İlişkileri Yönetim Sisteminin ve Likom Presto serisi ürünlerin kullanımında karşılaşılan sorunların giderilmesi için Preon tarafından kullanıcı işyerinde, Preon ofislerinde veya dijital iletişim araçları ile deneyimli ve uzman kadromuz ile sağlanır.